Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye

Dijital Baskı Makinesi

Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş ... Devamı »

Alikobant - 0232 374 0 724

Alikobant denilen malzeme, aslında bir malzeme değil markadır... Devamı »

Totem türü tabelalar

Bu tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, Devamı »

 

Bornov Kutu Harfli Alikobant Tabela

Bornov’da Garantili Kutu Harfli Alikobant Tabela nerede yapılır.? 0232 374 0 724

Alikobant Zeminli Tabela:

Alikobant NEDİR? Alikobant denilen malzeme,  aslında bir malzeme değil markadır arkadaşımız türkçe yazmış aslı “Alucobond” dır. Malzeme esasen çift tarafı 0.5mm yada 1 mm alüminyum levha ile kaplanmış 3 mm – 4 mm – 5 mm orta dolgu malzemesi ile toplam kalınlığı 4 mm – 5 mm – 6 mm gibi levhalar halinde ” Alüminyum Kompozit Panel” olarak anılır ve 1250 mm / 3200 mm ,  1300 mm / 3400 mm gibi muhtelif plakalar halinde satılır. Satılırken metrakere birim fiyatından satılıp bir plakanın metrakeresi ile birim fiyatı çarpılarak fiyatı bulunur.

Bir yüzeyi boyalı olup diğer yüzeyi ham yada astar boyalıdır. Boya renkleri üretici firmaya göre değişken olmakla beraber. En sık üretilen Ral ve Silver gibi metalik renklerdir. Ahşap desenlileride mevcuttur.

Tabela ve Totem katagorisinde işlediğimiz konulardan hatırlayalım.Tabela cam esaslı veya plastik, sac , pleksiglas malzemeden oluşturduğumuz tabelalara ek yeni yeni hayatımıza giren özellikle bina cephelerinde kullanılan kaplama malzemesi,  özelliği içi plastik içerrikli 2 sandwiç alüminyum arasındaki plastik içerikli oluşumdur.tabela sektöründede kullanılmaya başlamış dekoretif bir malzemedir.

Tabelaların zemin malzemesi olup son derece estetik bir malzemedir Büyük şehirlerimizde çağın gereği kent estetiğini bozmamak adına da bizlerin ürettiği tabelalarla katkıda bulunduğumuz kent estetiğine bence iyi bir katkıdır. Bizim gibi bu mesleği yapan meslektaşlarımız , abilerimiz ve kardeşlerimizin içerisinde yaşadığımız kentin estetiğini düşünmek zorundadır. Kişisel çıkar kaygısını bir kenara bırakarak harekat etmelidir.Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelaların bir başka özelliği’de görünümünden başka yalıtımı yüksel olması ve işlenmesi kolay olmasıdır ömrü uzundur ve 6 metreya kadar varan uzunlukta bulmak mümkündür.

Yukarıda bahsettiğimiz malzeme üzerine pleksiglas malzemenin lazerle kesilerek elde edilen harf  Duvar kısmıda kesildikten sonra 600 derece ısıtabilen ısıtıcılar yardımıyla kıvrılarak harfin şekli verilir akabinde harfin kenarına dönülerek kutu işi biter Montaj için vida veya silikonla alikobant zemine tutturulur bunun sonucunda elimizde alikobant zeminli plesi  Duavarlı kutu harfli bir tabelamız olmuş olur. Günümüz ‘de bu işlem çok kolaylaşmıştıt hatta yan kenar mharfin malzemeleri satılır olmuştur alıyor kıvırıyorsun işte sana profesyonel kutu harf.

 

Bornova’da  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Bornovalı  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Bornova’da  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  Bornovaİzmir  Kutu Harfli Alikobant Tabela, İzmir’de  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  Kutu Harfli Alikobant Tabela  İzmir, İzmirli  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  İzmire  Kutu Harfli Alikobant Tabela, ,Konak  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  , Konak’ta  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  Konaklı  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Estetik  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Çağdaş  Kutu Harfli Alikobant Tabela , Karşıyaka  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Karşıyaka’da  Kutu Harfli Alikobant Tabela’cu, Karşıyakalı  Kutu Harfli Alikobant Tabela  , Manisada  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  Manisalı  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Manisada  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Ucuz  Kutu Harfli Alikobant Tabela  , Acil  Kutu Harfli Alikobant Tabela,Alsancakta  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Alsancak’lı  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Egede  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  Alüminyum zeminli Tabelala, Alsancağa  Kutu Harfli Alikobant Tabela,Çiğli  Kutu Harfli Alikobant Tabela  , Çiğli  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Çiğli’de  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  Görsel  Kutu Harfli Alikobant Tabela
Menemen  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Menemen’de  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Menemenli  Kutu Harfli Alikobant Tabela,Aliağa  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Aliağa’da  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  Aliağalı  Kutu Harfli Alikobant Tabela,Seferihisar  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  Seferhisarlı  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Seferhisarda  Kutu Harfli Alikobant Tabela,Buca  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Buca’da  Kutu Harfli Alikobant Tabela  , Bucalı  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Pınarbaşı  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  Pınarbaşı’nda  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Pınarbaşılı  Kutu Harfli Alikobant Tabela,Manisa  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  Manisa’da  Kutu Harfli Alikobant Tabela,  Manisalı  Kutu Harfli Alikobant Tabela,Kordon  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Kordon’da  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Kordon’da  Kutu Harfli Alikobant Tabela,Torbalı  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Torbalı’da  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Torbalı’ya  Kutu Harfli Alikobant Tabela, Alsancak’ta  Kutu Harfli Alikobant Tabela  Tabela,  Egede  Kutu Harfli Alikobant Tabela  ,  İzmirde  Kutu Harfli Alikobant Tabela  ,  Karşıyaka’da  Kutu Harfli Alikobant Tabela  ,  Konak’ta  Kutu Harfli Alikobant Tabela  ,  Manisa’da  Kutu Harfli Alikobant Tabela  ,  Renkli  Kutu Harfli Alikobant Tabela

Köymenler Bornova Kutu Harfli Alikobant Tabela telefon: 0232 374 0 724

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons | Funny Sport Videos.