Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye

Dijital Baskı Makinesi

Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş ... Devamı »

Alikobant - 0232 374 0 724

Alikobant denilen malzeme, aslında bir malzeme değil markadır... Devamı »

Totem türü tabelalar

Bu tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, Devamı »

 

Bornova Alüminyum Zeminli Tabela

Bornova’da Alüminyum zeminli Tabelalar nerede yapılır.? 0232 374 0 724

Alüminyum Tabela :

Alüminyum yumuşak ve hafif bir metal olup mat ve gümüşümsü renktedir. Bu renk, havaya maruz kaldığında üzerinde oluşan ince oksit tabakasından ileri gelir. Doğada genellikle boksit cevheri halinde bulunur ve oksidasyona karşı üstün direnci ile tanınır. Bu direncin temelinde “pasivasyon” özelliği yatar. Aluminyum zehirleyici ve manyetik değildir. Kıvılcım çıkarmaz. Saf aluminyumu çekme dayanımı yaklaşık 9 Mpa iken alaşımlaştırıldığında bu değer 70 Mpa ya çıkar. Yoğunluğu, çeliğin veya bakırın 1/3 ü kadardır. Kolaylıkla döülebilir, makinada işlenebilir ve dökülebilir. Çok üstün korozyon özelliklerine sahip olması üzerinde oluşan oksit tabakasının koruyucu olmasındadır. Endüstrinin pek çok kolunda milyonlarca farklı ürünün yapımında kullanılmakta olup dünya ekonomisi içinde çok önemli bir yeri vardır. Alüminyum üretilmiş yapısal bileşenler uzay ve havacılık sanayi için vazgeçilmezdir. Hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayinde geniş kullanım alanı bulur.

Büyük şehirlerimzide kent mobilyası’da diye adlandırdığımız tabela türlerinden birtaneside alüminyum zeminli tabelalardır.Tabelanın özelliği alüminyum olasıdır bu da şunu doğurur. Çok hafif bir tanela ağırlığına sahip olmanız demektir montajda ağırlık açısından daha az yük demektir ayrıca çevre şartları açısındanda uzun ömürlü ve erezyonu az bir malzemedir. Kent estetiğinde önemli bir yer tutar bu malzemeden hayalinizin ötesine geçecek kadar imkan tanır malzeme size oltu taşı gibi hafif işlenmesi kolay ve görseli yüksek bir malzemedir.

Düşünün  120cm lik bir duvarlı kutu harf yaptınız harfin malzemesi dkp özellikli saç metal malzemeden yaptığımızda ağırlı ne olu düşünün, Aynı harfialüminyumdan yaptığımızda ağırlık çok az olacağından montajı işlemesi ve riski daha az olacaktır.

Alüminyum tabelada yapılacak boyuta göre kalınlıkları 1.5mm 2mm 2.5mm ve 3mm et kalınlıklarında üretim yapılmaktadır.Işıklı Alüminyum Tabelalarda genelde cnc router oyma yapılan reklam bölümüne tersten plexiglass istenilen renkte uygulanarak imal edilir ve aydınlatması iç kontrüksiyona florasan lamba tesisatı yapılarak sağlanır. Işıksız tabelalarda zemin istenilen renge elektro statikle boyandıktan sonra izerine istenildiğinde folyo uygulaması veya pleksi lazer kesim uygulaması veya kutu harf uygulaması veya raytırla oyulan alüminyum arkadan pleksi konarak oluşturulan tabela modelidir. Alüminyum tabelalar zemin olarak elektro statik veya fırın boya olark 2biçimde kaplanabilir. Meslekte yaratıcı bir sanatkarın alüminyumla yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Bu sayede kent reklam mobilya ve dekorasyon sistemi çok gelişerek günümüzdeki yerini almıştır. Fakat hala reklamın türkiyede hak ettiği yerde olduğuna inanmıyorum. Mekanın içerisine çok yüksek paralar harcarken en ehemniyetli şey olan reklama malesef yatırım yapmıyor ve bu bölüm cılız kaldığından çoğu işyeri kapanıyor ve ya kapanmayla karşı karşıya kalıyor. Buda bu meslekte Türkiyede gelişim ve büyüme hızını kesiyor.

Bornova’da Alüminyum zeminli Tabelalar, Bornovalı Alüminyum zeminli Tabelalar, Bornova’da Alüminyumİzmir’de Alüminyum zeminli Tabelalar, Alüminyum zeminli Tabelalar  İzmir, İzmirli Alüminyum zeminli Tabelalar,  İzmire Alüminyum zeminli Tabelalar ,zeminli Tabelalar, Alüminyum zeminli Tabelalar,  Bornovaİzmir Alüminyum zeminli Tabelalar,Konak Alüminyum zeminli Tabelalar,   Konak’ta Alüminyum zeminli Tabelalar,  Konaklı Alüminyum zeminli Tabelalar,  Estetik Alüminyum zeminli Tabelalar,  Çağdaş Alüminyum zeminli Tabelalar , Karşıyaka Alüminyum zeminli Tabelalar, Karşıyaka’da Alüminyum zeminli Tabelalar’cu, Karşıyakalı Alüminyum zeminli Tabelalar  , Manisada Alüminyum zeminli Tabelalar,  Manisalı Alüminyum zeminli Tabelalar, Manisada Alüminyum zeminli Tabelalar, Ucuz Alüminyum zeminli Tabelalar ,  Acil Alüminyum zeminli Tabelalar, Alsancakta Alüminyum zeminli Tabelalar, Alsancak’lı Alüminyum zeminli Tabelalar, Egede Alüminyum zeminli Tabelalar,  Alüminyum zeminli Tabelala, Alsancağa Alüminyum zeminli Tabelalar,  Çiğli Alüminyum zeminli Tabelalar ,  Çiğli Alüminyum zeminli Tabelalar,  Çiğli’de Alüminyum zeminli Tabelalar,  Görsel Alüminyum zeminli Tabelalar
Menemen Alüminyum zeminli Tabelalar, Menemen’de Alüminyum zeminli Tabelalar, Menemenli Alüminyum zeminli Tabelalar,Aliağa Alüminyum zeminli Tabelalar, Aliağa’da Alüminyum zeminli Tabelalar,  Aliağalı Alüminyum zeminli Tabelalar,Seferihisar Alüminyum zeminli Tabelalar,  Seferhisarlı Alüminyum zeminli Tabelalar, Seferhisarda Alüminyum zeminli Tabelalar,Buca Alüminyum zeminli Tabelalar, Buca’da Alüminyum zeminli Tabelalar ,  Bucalı Alüminyum zeminli Tabelalar
Pınarbaşı Alüminyum zeminli Tabelalar,  Pınarbaşı’nda Alüminyum zeminli Tabelalar,  Pınarbaşılı Alüminyum zeminli Tabelalar, Manisa Alüminyum zeminli Tabelalar,  Manisa’da Alüminyum zeminli Tabelalar,  Manisalı Alüminyum zeminli Tabelalar, Kordon Alüminyum zeminli Tabelalar, Kordon’da Alüminyum zeminli Tabelalar,  Kordon’da Alüminyum zeminli Tabelalar,  Torbalı Alüminyum zeminli Tabelalar, Torbalı’da Alüminyum zeminli Tabelalar, Torbalı’ya Alüminyum zeminli Tabelalar.
Köymenler Bornova’da  Alüminyum zeminli Tabelalar telefon: 0232 374 0 724

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons | Funny Sport Videos.