Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye

Dijital Baskı Makinesi

Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş ... Devamı »

Alikobant - 0232 374 0 724

Alikobant denilen malzeme, aslında bir malzeme değil markadır... Devamı »

Totem türü tabelalar

Bu tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, Devamı »

 

Bornova’da Roll Up Stands

Köymenler Bornova’da     Roll Up Stands   nerede yapılır?: telefon: 0232 374 0 724

Roll-up Nedir:
Roll-up lar (roll-banner), reklam sektöründe uzun zamandan beri önemli bir yeri olan reklam ürünüdür ve sektörde farklı isimler adı altında bilinmektedir . (Roll-up, Roll-Banner, Roll-Up Display).

Kullanım kolaylığından dolayı en çok tercih edilen display stand ürünüdür.
Roll-up (Roll-Banner) özellikleri
Roll uplar alüminyum kasadan mamul edilmiştir. Roll uplar (roll banner) yerli ve ithal olarak satılmaktadır. ithal Roll uplar (roll banner) da kendi içlerinde farklı özelliklerine göre ayrım gösterirler. Roll upların (roll banner) tamamı alüminyum gövdeli, yan kapakları plastik, alt ayakları plastik olanları piyasada bulunmaktadır. Roll upların üst aparatları da farklıdır. Roll upların(roll banner) sıkıştırma üst aparatı , yapıştırma üst aparatı ve boru içine geçme üst aparatı olan modelleri vardır. Roll up (roll banner) çantasının içerisinde baskıyı tutan alüminyum çubuklar bulunmaktadır .
Roll uplar (roll banner) en çok tercih edilen ve kullanılanı ise, tamamı alüminyumdan mamul olan üstten sıkıştırmalı Roll up Oldukça hafif olan Roll H her yere rahatlıkla taşınabilmesinden dolayı çok tercih edilmektedir. Roll up (roll banner) otomatik mekanizmasından dolayı, baskıyı kendiliğinden içerisine sarar. Roll upların üzerine vinly baskı veya kağıt baskı uygulaması yapılmaktadır.
Roll-up Kullanım Alanları:
Roll upları (roll banner) fuar alanlarında, mağazalarda, ofislerde vb. gibi yerlerde rahatlıkla kullanmak mümkündür. Roll up standlar en az yer kaplayan stand türüdür. Roll uplarda (roll banner) görüntünün boyuna göre yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Roll upstandları (roll banner) uzun süreli kullanıma uygundur. Roll upstandların (roll banner) baskıları istenildiği zaman değiştirilebilmektedir.

Roll-up Banner Kullanım Şekli:
Roll up (roll banner) standlar alüminyum gövde, alüminyum boru ve bez çantadan oluşmaktadır. Roll upların taşıma çantaları siyah canvas kumaştır. Roll upstandları (roll banner) ölçülerine göre yan yana kullanmanız mümkündür. Roll up standndlar (roll banner) bir dakikadan az bir sürede kurulmaktadır.Roll upstandların (roll banner) ağırlıkları 3 ile 5 kg arasında değişmektedir.
Roll up satandları (roll banner) kullanım sırasında baskıyı üst borudan çıkardıktan sonra hızla bırakırsanız roll up sarma mekanizmasında hasar meydana gelebilir. Roll upstandları (roll banner) uzun ömürlü kullanmak için baskıyı içine sararken dikkat etmek gerekmektedir.
Roll upstandların (roll banner) üzerine baskı uygulaması için öncelikle resmin datası alınır. Roll up (roll banner) ölçüsünde dijital ortamda baskısı yapılır. Roll up (roll banner) ölçüsüne göre baskı kesimi yapıldıktan sonra roll up (roll banner) mekanizmasının üzerindeki yere çift taraflı bantla yapıştırma suretiyle tutturulur. Roll up standın (roll banner) baskıyı tutması için üst aparata baskı montajı yapıldıktan sonra, standın gövdesinde bulunan yan kapaktaki anahtar çıkartılarak baskının mekanizma içerisine sarılması sağlanır. Roll up (roll banner) baskı montajı tamamlanınca roll up (roll banner) alt ayaklar açılır. Roll up (roll banner) alüminyum boru yerine monte edilerek roll up (roll banner) üzerinde monte edilen baskı alüminyum boruya tutturulur.
Roll up (roll banner) standların son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek çantasına konulur ve roll up stand müşteriye teslim etmek üzere hazır hale getirilir.
Roll up standlar (roll banner) ürünün müşteriye ulaşmasını en etkin ve hızlı şekilde sağlayan standlardır. Roll up standlar (roll banner) ekonomik olmasından ve taşınma rahatlığından dolayı çok tercih edilmektedir.
Roll up standlar (roll banner) koli içerisinde onarlı adetler şeklindedir.
Roll-up Ölçüleri:
Roll uplar (roll banner) tek taraflı ve çift taraflı olarak satılmaktadır. Roll upların (roll banner) 85x200cm tek taraflı, 85×200 çift taraflı, 100×200 tek taraflı gibi çeşitli ölçüleri bulunmaktadır.
En çok tercih edilen 85x200cm rol lup (roll banner) grafik ölçüsü 85cm x 207 cm’dir. 100x200cm rol lup (roll banner) grafik ölçüsü ise 100cm x 207 cm’dir.

Roll up (roll banner) mekanizmasının rahat çalışması için 200cmcm lik ölçüye 6- 7cmcm lik ek pay verilmektedir.

Roll-up Ölçüleri:
Roll up, display ürünleri kullanımı çok kolaydır
Roll up display, ürünleri taşıması çok rahat ve estetiktir.
Roll up fiyatları, diger display ürünlerine istinaden daha uygundur,
Roll up istanbul, ankara, izmir ve diğer şehirlere gönderimlerimiz mevcuttur.
Roll up banner, açıldığında 200cm. yüksekliğindedir.
Roll up reklam, malzemeleri içinde fiyat ve performans açısından çok caziptir
Roll up stand, ürünlerinde Avrupa vinyl kullanılması gerekir,
Roll up nedir, kapalıyken 90cm.lik bir rulo, açıldığında 200cm x 85cm.lik bir reklam panosu.
Rollup banner, tercihen fuar alanlarında kullanılır
Roll banner, iç mekan da kullanılır
Smart roll banner, dış mekanda kullanıldığında rüzgardan devrilecektir
Roll up banner, alüminyum aksamdan oluşan hafif bir üründür
Roll over banner, siyah çantalar içinde satışı yapılmaktadır
Display stand, ürünleri arasında Roll-up fiyatından dolayı çok tercih edilen bir üründür.
Köymenler Bornova’da    Roll Up Stands   telefon: 0232 374 0 724

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons | Funny Sport Videos.