Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye

Dijital Baskı Makinesi

Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş ... Devamı »

Alikobant - 0232 374 0 724

Alikobant denilen malzeme, aslında bir malzeme değil markadır... Devamı »

Totem türü tabelalar

Bu tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, Devamı »

 

Category Archives: Dergi

Bornova Dergi

Dergi, gazete gibi düzenli aralıklarla yayım­lanan yaygın bir okuma aracıdır. Çoğu gaze­teden farklı olarak genellikle nitelikli kâğıda basılan dergilerde, çeşitli konulara ilişkin ha­ber, makale, eleştiri, inceleme ve araştırma­nın yanı sıra, birçok renkli fotoğraf, resim ve karikatür de yer alır. Dergi Yayın Hayatında önemli bir yer tutar.Dergi satan bir dükkâ­nın raflarına göz atarsanız orada duran dergi­ler renkleri, çeşitlilikleri ve konularıyla he­men ilginizi çeker.
İlk Dergiler
Robinson Crusoe’nun yazarı Daniel Defoe İngiltere’de dergi yayımcılığını ilk başlatan­lardan biridir. Defoe The Review adlı dergiyi 1704-1713 yılları arasında yayımladı. Bu dergide yazdığı siyasal içerikli yazılar çoğunlukla hükümet yetkililerinin tepkisini çekti. Çocuklar için ilk süreli yayın ise 1788’de çıkan The Ju-venile Magazine’dir (“Gençlik Dergisi”). Bu dergide öyküler, denemeler, oyunlar, bilme­ce, şiir, resim ve haberler yer aldı. ABD’deki ilk çocuk dergisi 1789’da Children’s Magazine (“Çocukların Dergisi”) adıyla yayımlandı.
Dergi Türleri
Genel diye nitelenebilecek dergilerde her okuyucunun ilgisini çekecek çeşitli konulara ilişkin yazılar bulunur. Bunun dışında ise belli bir konuya ağırlık veren ve bu konuya özel ilgisi olanlarca izlenen dergiler vardır. Bu tür dergiler model uçak yapımı, pul koleksiyon­culuğu, el işleri, ilk yardım, yemek pişirme, spor, moda, satranç, sağlık gibi insanların ilgi duyduğu pek çok konuya eğilir. Çeşitli konu­larda çizgi roman ve serüven dergileri de vaz­geçilmez bir eğlenme ve oyalanma aracıdır. Edebiyat dergileri çoğunlukla yeni yazarların öykü ve şiirlerine yer verir. Kulüp, dernek ve okulların yayımladığı dergilerden başka, ço­cuklar için yayımlanan özel dergiler de vardır.Birçok dergide bir yazı kurulu bulunur. Derginin yazıları bu kurulca hazırlanır.
Dergilere “süreli yayın” da denir. Haftada bir (haftalık), iki haftada bir, ayda bir (aylık), iki ayda bir, yılda dört kez (üç aylık) gibi be­lirli aralıklarla düzenli olarak yayımlanırlar.
Bornova Dergi,Bornova’da Dergici,Bornovalı Dergiciler,Dergi Bornova
İzmir’de Dergi,Dergi İzmir,İzmir’de Dergi,İzmirli Dergici,İzmirde Dergiciler
Manisa’da Dergici,Manisalı Dergiciler,Manisa’da Dergiciler
Işıkkent’de Dergici,Işıkkentli Dergiciler,Işıkkentdeki Dergici
Alsancak’ta Dergici,Alsancaklı Dergiciler,Alsancağa Dergici
Konak Dergi,Konak’ta Dergici,Konağa Dergiciler
Buca’da Dergici,Bucalı Dergiciler,Bucaya Dergici
Karşıyaka Dergi,Karşıyaka Dergici,Karşıyakada Dergiciler.

Bornova Köymenler Dergi  Matbaa Dijital  baskı  Baskı Makinası Satış  Tel: 0.232 374 0 724   Gsm: 0.532 686 09 14

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons | Funny Sport Videos.