Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye

Dijital Baskı Makinesi

Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş ... Devamı »

Alikobant - 0232 374 0 724

Alikobant denilen malzeme, aslında bir malzeme değil markadır... Devamı »

Totem türü tabelalar

Bu tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, Devamı »

 

Bornova Matbaa

Bornova’da   Matbaacı nerede .? 0232 374 0 724


80521

Matbaacılık Nedir: Bir yazıyı ya da resmi, kâğıtlara basma yoluyla çoğaltmak işi. İnsanlar için yazmak ve okumak ihtiyacı, o kadar kesindir ki, matbaacılığın keşfinden çok yıllar önce, mağaralarda yaşayan insanlar devrinden başlayarak, bu ihtiyacın türlü şekilde giderilmeğe çalışıldığını görürüz. Mağara duvarlarına ilk resimleri çizen bu insanlardan sonra, resimlerden meydana gelmiş hiyeroglif yazısı bulunmuş, bu yazı çeşitli toprak kalıplara, papirüs yapraklarına işlenmiştir.

Sonunda, insanlık için büyük gelişmeler ve ilerlemeler çağının başlamasına yol açan matbaacılık, 1440 yılında Johannes Gutehberg tarafından icat edilmiştir. Gutenberg`in, ayrı harf şekillerini yan yana getirmek suretiyle sayfalar üzerine baskı yapmayı ve kitap metinlerinin kolaylıkla çoğaltılmasını sağlayan bu buluşu, günden güne evrimleşmiş, matbaaların sayısı çoğalmış kitap, gazete, dergi basımlarını çok büyük bir hız içinde binlerce sayıya yükseltmek mümkün olmuştur. (Türkiye de ilk matbaa ancak 1729 yılında İbrahim Müteferrika tarafından kurulmuştur.)

Bornova merkezine ve tüm ilçelerine matbaa ve matbacılık hizmetlerini uygun fiyata kısa sürede yapıyoruz.İstenildiğinde Kargo ile istenildiğinde Kapınıza teslim ediyoruz.
Bornova’da matbaa sektöründe yaklaşık 26 yıllık bir geçmişe sahibiz.Matbaacılık hızlı bir gelişim içerisindedir. Bornova matbaa çağdaş hızlı müşteri isteklerini tümüyle karşılayan boş bir kağıtdan rengin dilini kullanarak sizin istekleriniz doğrultusunda eserler üretmektir. Siz bize hayalinizi anlatın biz , Bornova’da, Karşıyaka’da, Buca’da, Alsancak’ta kağıtla hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.
Bornova’da Matbaa ÇeşitleriTek Renkli Matbaalar
2Renkli Matbaalar
4Renkjli Matbaalar
6 Renkli Matbaalar
8 Renkli Matbaalar
Gazete basan matbaalar
Sürekli form basan matbaalar
Bornova’da yörelere göre matbaalar

Bornova Matbaa,Bornovalı Matbaa,Bornova’da Matbaa,Bornovalı Matbacılar,Bornovada
Manavkuyu Matbaa,manavkuyu’da Matbaalar,Manavkuyulu Matbaacılar
Osmangazia Matbaa,Osmangazi’de Matbaacı,Osmangazili Matbaacılar
Işıkkentte Matbaa,Işıkkent’de Matbaacılar Işıkkent Matbaaları
evka-4 Matbaa,evka-4’de Matbaacılar,evka-4 Matbaaları
Pınarbaşı Matbaa, Pınarbaşı’nda Matbaa,Pınarbaşılı Matbaalar
2.sanayi Matbaa, 2.sanayi’de Matbaalar, 2.sanayili matbaacı
Altındağ Matbaa,Altındağ’da Matbaalar,Altındağ’da Matbaacı, İzmir’de    Matbaacı ,    Matbaa  İzmir, İzmirli    Matbaa,  İzmire    Matbaa, İzmirli Matbaacılar, Bornova’da    Matbaa, Bornava’da Matbaacılar, Bornovalı    Matbaa, Bornovalıya    Matbaa,    Bornovalılara Matbaa,  Bornova’da Matbaacılar,Bornova İzmir    Matbaa,Konak    Matbaa,  , Konak’ta    Matbaa,  Konaklı    Matbaa,Turgutlu    Matbaa, Çağdaş    Matbaa , Karşıyaka    Matbaa, Karşıyaka’da    Matbaa’cı, Karşıyakalı    Matbaa  , Manisada    Matbaa,  Manisalı    Matbaa, Manisada    Matbaa, Ucuz    Matbaa  , Acil    Matbaa, Alsancakta    Matbaa, Alsancak’lı    Matbaa, Egede    Matbaa,  Alsancağa    Matbaa,Çiğli    Matbaa  , Çiğliye    Matbaa, Çiğli’de    Matbaa,  Görsel    Matbaa, Menemen    Matbaa, Menemen’de    Matbaa, Menemenli    Matbaa,Aliağa    Matbaa, Aliağa’da    Matbaa,  Aliağalı    Matbaa,Seferihisar    Matbaa,  Seferhisarlı    Matbaa, Seferhisarda    Matbaa,Buca    Matbaa, Buca’da    Matbaa  , Bucalı    Matbaa, Pınarbaşı    Matbaa,  Pınarbaşı’nda    Matbaa, Pınarbaşılı    Matbaa,Manisa    Matbaa,  Manisa’da    Matbaa,  Manisalı    Matbaa,Kordon    Matbaa, Kordon’da    Matbaa, Kordon’da    Matbaa,Torbalı    Matbaa, Torbalı’da    Matbaa, Torbalı’ya    Matbaa,  Alsancak’ta    Matbaa  Tabela,  Egede    Matbaa  ,  İzmirde    Matbaa  ,  Karşıyaka’da    Matbaa  ,  Konak’ta    Matbaa  ,  Manisa’da    Matbaa  ,  Renkli    Matbaa,

Köymenler Bornova’da   Matbaa telefon: 0232 374 0 724

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons | Funny Sport Videos.