Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye

Dijital Baskı Makinesi

Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş ... Devamı »

Alikobant - 0232 374 0 724

Alikobant denilen malzeme, aslında bir malzeme değil markadır... Devamı »

Totem türü tabelalar

Bu tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, Devamı »

 

Dijital Baskı Makinası Nedir Ne İşe Yarar?

Dijital baskı makinesi nedir :

Dijital baskı makinesi dijital ortamda yapılan çalışmaların yazıcı yani printerden çıkarılma işine denmektedir.

Dijital baskı baskı olarak günümüzde direkt dekota üzerine cam üzerine basılabilmekle beraber folyo,bıranda,mesh bıranda ve kumaş üzerine basılabilmektedir.Dijital makianalarda özellikleri öne çıkaran en önemli şey 1) kafa 2) makina uzunluk veya darlığıdır.

Kafalar bir makinede çok önemlidir. kafa makinenin kapasite ve özelliğini belli eder. İç mekanda mimaki ve epson ,rolandlar boy göstermektedir. Dış mekanda kafa olarak Seiko,Konica, Spektra,Xaar kafalı makinelerdir.

Her ne olursa olsun bilgisayarın gelişmesi reklam sektöründe makinelerin kısaca kafaların gelişmesi sektöre yaradı şimdilerde fotoğraf kalitesinde baskı yapmak mümkün işler daha yüksek potansiyelde baskı ve Kapasitesi ve çözünürlük demektir.

Ayrıca sadece baskı kalitesi değil kafa ömrüde artmış ve kafalara kendilerini korumasistemi eklenmiştir.

Ne işe yararlar ibaresinde şunu demek mümkün baskı işlerinizde size en büyük yardımcıdır resimlim veya  baskı sektörü nekadar önemlidir anımsayalım mesela bilborardlar baskı ile mümkün olmakta mesela bayraklar flamalar ilan brandaları vs.

Bornova Dijital baskı Makinesi,İzmir Dijital baskı Makinesi, , Dijital baskı Makinası Buca, Dijital baskı Karşıyaka, Baskı Makinesi Kemeraltı, Baskı Makinası Satış Işıkkent, Dijital Baskı Hizmeti Çeşme, Dijital Baskı Hizmetleri Kuşadası, Turizm Dijital baskı, Organize Sanayi Bölgelerine Dijital Baskı yapımı, Küçük ve Büyük Matbaacılara dijital baskı hizmeti,

Aşağıdaki Bölgelere Dijital baskı hizmeti vermekteyiz: Manisa (Salihli, Turgutlu, Organize sanayii, Kenan Evren Sitesi, Manisaspor, Laleli, Akhisar, Kula, Mesir Macunu Dijital baskı), Aydın ( Kuşadası, Nazilli, Didim, Akbük, Aydın Deve Güreşleri dijital baskıları), Muğla ( Marmaris, Bodrum, Milas, Göcek, Dalaman,  Hava limanları dijital baskılar, Ölü denizi Koruyalım tanıtım afişleri, Fethiye, Otel ve turistik tesislere baskı yapılır), İzmir (Konak, Karşıyaka, Çiğli, Evka, Güzelyalı, Göztepe, Hatay, Üçyol, Metro Dijital baskıları, Öğrenci yurtları Tanıtım afişleri, MTK Tekstil Sitesi, Karabağlar Mobilyacılar Sitesi, Oto Sanayi dijital baskıları, Büyük ve Küçük ölçekli Süpermarketlere Dijital baskılar, Aliağa Sanayi bölgesi dijital baskı işleri, Serbest bölge baskı hizmetleri)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons | Funny Sport Videos.