Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye

Dijital Baskı Makinesi

Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş ... Devamı »

Alikobant - 0232 374 0 724

Alikobant denilen malzeme, aslında bir malzeme değil markadır... Devamı »

Totem türü tabelalar

Bu tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, Devamı »

 

Bornova’da İç Mekan Bayrak Baskı

Köymenler Bornova’da   İç Mekan Bayrak Baskı telefon: 0232 374 0 724

1- TRİKO POLYESTER KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

Genellikle gönder bayraklarında ve açık alanlarda kullanılır. Rüzgarı gözenekleri arasından geçirebilme özelliğinden dolayı bayrak dalgalanır. Bu neden ile geç yıpranır.Baskının arkaya geçme özelliği vardır. Fazla metrajlarda Dispers, aplikasyon baskı ve aşındırma tekniği ile baski yapılabilir. Az adetlerde pigment baski tekniği kullanılır.Parlak bir kumastır.Üçgen çekimli parlak ithal iplik. m2 – gr : 100 gr ve m2-gr : 130 gr olabilir.Triko örme seklinde raşel tezgahlarda dokunur. Kumaş eni 100 cm – 150 cm -200 cm -300 cm olabilir.Kenarları sağlam bir dikiş ipliği ile kıvrılarak, dar dokuma, polyester kumastan uçkurluk kısmi dikilir.

2- ALPAKA KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

Gözenekleri arasından rüzgar geçirebilme özelliği vardır.Dış mekan bayraklarında ve arzu edilirse iç mekan bayraklarındada kullanılır Kaliteli ve çok dayanıklı bir kumaş cinsidir. Ayrıca afişler, isçi önlükleri ve masa örtülerinde kullanılır.Baskinin arkaya geçme özelliği vardır. Fazla metrajlarda Dispers, aplikasyon baski ve aşındırma tekniği ile baski yapılabilir. Az adetlerde pigment baski tekniği kullanılır.Polyester ve kesik elyaf iplikten imal edilir.Mat ve sık dokuma kumastır. m2-gr : 120 gr. Atkı ve çözgüde texturize polyester ve kesik elyaflı iplik kullanılır. Dokuma sekli = Bez ayağı veya yari panama tekniği ile dokunur. Kumaş eni 150 cm – 200 cm olabilir.Bayrak kenarlarında ısı rezistans kesim özelliği vardır. Ayrıca konfeksiyon dikişi ile imal edilir.

3- ASTAR KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

Promosyon bayrakları gibi kısa süreli kullanılacak bayraklarda, özellikle spor müsabakalarında, kulüp bayrakları, parti bayrakları olarak kullanımı idealdir.Baskinin arkaya geçme özelliği vardır. Fazla metrajlarda Dispers, aplikasyon baski ve aşındırma tekniği ile baski yapılabilir. Az adetlerde pigment baski tekniği kullanılır. İnce ve mat bir kumastır. Atkı ve çözgüde texturize polyester iplik kullanılır. m2-gr : 60 gr – 75 gr olabilir. Kumas eni 100 cm-150 cm olabilir. Bayrak kenarlarında isi rezistans kesim özelliği vardır.

4- MAT POLYESTER KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

İç ve diş mekanlarda afiş, flama ve süsleme bayraklarında kullanılır.Tek taraflı baskı yapılır. Arkaya geçmez. Fazla metrajlarda Dispers, aplikasyon baski ve aşındırma tekniği ile baski yapılabilir. Az adetlerde pigment baski tekniği kullanılır.Ağır gramajlı bir kumaş olduğu için gönder bayraklarında kullanılmaz. Dalgalanma özelliği yoktur. Mat bir kumastır.Atkı ve çözgüde mat texturize polyester ipliği kullanılır. m2-gr : 150 gr. Örgü saten şeklinde dokunur. Kumaş eni 200cm-220cm-240cm.Bayrak ve flama konfeksiyonları dikiş ile olabileceği gibi isi rezistans kesim ile de imal edilebilir.Ebatlar, sınırlı değildir. İsteğe göre değişebilir.

5- ATLAS ve SATEN KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

İç mekan bayrak ve flamalar ile masa bayraklarında kullanılır. Genellikle serigrafi yada transfer baski tekniği ile basılır. Tek yüzü parlak bir kumas olup arka yüzü mattır. Kesinlikle yıkanmamalıdır. Çünkü floş iplikten mamuldür.Dikişli teknikle imal edilir ve çift katli bayraklarda kullanılır.Güneşten solmayan boya ile basılmalıdır.Kumas eni 100 cm . dir.Bayrak ve flama kenarları çeşitli saçaklarla süslenebilir.Masa bayrağı ebadı 15×22,5 cm. dir. Salon bayrağı ebadı 100×150 cm. dir. (Ebatlar standarttır.)

6- T.S.E. LI POLYESTER KUMAS ( TÜRK BAYRAĞI KUMAŞI ) ÖZELLİKLERİ

Türk Bayrağı standardı için özel imal edilen Bayrak kumaşıdır. Özel firma ve gönder bayraklarında da kullanımı idealdir. Arkasına net geçirme özelliği vardır. Aşındırma veya Dispers aplikasyon baski tekniği ile imal edilir. Mat görünüme sahiptir.Atkı ve çözgü ipliği kesik elyaf polyester iplikten imal edilir.m2-gr : 170 gr. dır. Atkı tel sayısı 15, çözgü tel sayısı 18 dir. Atkı mukavemeti 100 kgf, çözgü mukavemeti 120 kgf dir. Bez ayağı seklinde dokunur.Kumas enleri 100 cm – 150 cm – 200 cm. dir.Yıkama ve ışık haslığı 5 . tir. Bu bayrakların kenarları konfeksiyon dikiş ile kıvrılır.

7 – DIŞ MEKAN BAYRAKLARI

Her türlü hava şartlarına dayanıklı kumaştan imal edilmesi gerekmektedir. . Çünkü Bayrak; Her türlü hava muhalefetine (yağmur, kar, rüzgar, fırtına ,güneş , soğuk , sıcak v.b.)çeşitli hava şartlarına direkt olarak muhatap olan dünyadaki tek TEKSTIL ürünüdür. Bu nedenle bayrak kumaşı her türlü hava şartlarına dayanıklı olan iplik ve kumastan özel olarak imal edilmesi gerekmektedir. Bayrak kumaşlarının doku özelliği ile rüzgarı gözenekleri arasından geçirebilmeli, dolayısıyla dalgalanma özelliği olmalıdır. Ayrıca iplik kalite sininde iyi olması gereklidir.Çünkü Bayraklar yüksek yerlerde bulunduğundan rüzgar ve fırtına gibi etkenlere dayanıklı olması gerekmektedir.

8 – İÇ MEKAN ve MASA BAYRAKLARI

İç mekan bayrakları mekanları süslemek için kullanılan bayraklardır. genelde gramajı ağır olan ASF cinsi polyester kumaşlardan imal edilir. Bu bayraklar alt kısmı üçgen veya çatal olarak ısı ile kesilir, empirme baskı tekniği ile basılır İç mekan bayrakları üçgen veya dikdörtgen muhtelif renklerde ipe dizili sıralı bayraklar olabilir. Serigrafi veya emprime baskı teknikleri ile basılır. Masa bayrakları atlas kumaştan üretilir. Serigrafi tekniği ile basılır.

9- DIŞ MEKAN BAYRKLARI

Her türlü hava şartlrına mukavemetli kumaştan imal edilmesi gerekmektedir. Dalgalanma özelliği olan, baskıyı arkaya geçirebilen Avrupa standartlarında imal ettiğimiz kumaş, gönder bayrakları için en ideal dayanıklı kumaştır. Bu kumaşlar üzerine dispers baskı tekniği ile basılması en idealidir. Fakat bu teknikte basılan bayraklar için en az 1.000 mt. imal edilmesi gerekmektedir. Az adetler için empirme baskı tekniği kullanılır. Ebatları bayrak direğinin boyuna göre tespit edilir.

BASKI ÇEŞİTLERİMİZ
Biz firma olarak baskı sektöründe 22 yılı geride bıraktık bu işin avantaj ve dezavantajını çok iyi biliyoruz dijitaller çıkmadan önce serigrafla yapardık baskıları şimdi dijital  makinalarla yapmaktayız çoğu işlerimizi.

Bayrak baskıyı hem iç mekan hemde dış mekan olarak 2 katagoride yapmaktayız. İç mekan dijital  bayraklar genel ismindende anlaşılacağı üzere iç yani bina içlerine konan bayrak çeşidiyken dış mekanda konuçlandırdığımız bayraklarımızın özelliği dış mekana uygun olmazsa ya akar ya solar . Firmamız yurt dışından getirdiği makinalarla izmirde rekabet şansını çok artırmış rakip tanımaz olmuştur. geçmişteki serigraf ve reklam ustalığımızı şimdilerde dijital ortamda göztermekteyiz…

İmalatlar:Türk bayrağı imalatı, Atatürk posteri imalatı, Şirket bayrağı imalatı,  Dizili bayrak imalatı, Flama imalatı, Yelken bayrak imalatı, Damla bayrak imalatı, Plaj bayrak imalatı, Parti bayrak imalatı, Kırlangıç bayrak imalatı,Üçgen bayrak imalatı,

 

Bornova İzmir  İç Mekan Bayrak Baskı,Konak  İç Mekan ak Baskı,  İzmire  İç Mekan Bayrak Baskı, Bornova’da  İç Mekan Bayrak Baskı, Bayrak Baskı, İzmir’de  İç Mekan Bayrak Baskı,  İç Mekan Bayrak Baskı İzmir, İzmirli  İç Mekan BayrBornovalı  İç Mekan Bayrak Baskı, Bornova’ya  İç Mekan Bayrak Baskı,  İç Mekan Bayrak Baskı,   , Konak’ta  İç Mekan Bayrak Baskı,  Konaklı  İç Mekan Bayrak Baskı, Estetik  İç Mekan Bayrak Baskı, Çağdaş  İç Mekan Bayrak Baskı, Karşıyaka  İç Mekan Bayrak Baskı, Karşıyaka’da  İç Mekan Bayrak Baskı’cu, Karşıyakalı  İç Mekan Bayrak Baskı , Manisada  İç Mekan Bayrak Baskı,  Manisalı  İç Mekan Bayrak Baskı, Manisada  İç Mekan Bayrak Baskı, Ucuz  İç Mekan Bayrak Baskı , Acil  İç Mekan Bayrak Baskı,Alsancakta  İç Mekan Bayrak Baskı, Alsancak’lı  İç Mekan Bayrak Baskı, Egede  İç Mekan Bayrak Baskı,  Alüminyum zeminli Tabelala, Alsancağa  İç Mekan Bayrak Baskı,Çiğli  İç Mekan Bayrak Baskı , Çiğli  İç Mekan Bayrak Baskı, Çiğli’de  İç Mekan Bayrak Baskı,  Görsel  İç Mekan Bayrak Baskı, Menemen  İç Mekan Bayrak Baskı, Menemen’de  İç Mekan Bayrak Baskı, Menemenli  İç Mekan Bayrak Baskı,Aliağa  İç Mekan Bayrak Baskı, Aliağa’da  İç Mekan Bayrak Baskı,  Aliağalı  İç Mekan Bayrak Baskı, Seferihisar  İç Mekan Bayrak Baskı,  Seferhisarlı  İç Mekan Bayrak Baskı, Seferhisarda  İç Mekan Bayrak Baskı,Buca  İç Mekan Bayrak Baskı, Buca’da  İç Mekan Bayrak Baskı , Bucalı  İç Mekan Bayrak Baskı, Pınarbaşı  İç Mekan Bayrak Baskı,  Pınarbaşı’nda  İç Mekan Bayrak Baskı, Pınarbaşılı  İç Mekan Bayrak Baskı,Manisa  İç Mekan Bayrak Baskı,  Manisa’da  İç Mekan Bayrak Baskı,  Manisalı  İç Mekan Bayrak Baskı, Kordon  İç Mekan Bayrak Baskı, Kordon’da  İç Mekan Bayrak Baskı, Kordon’da  İç Mekan Bayrak Baskı,Torbalı  İç Mekan Bayrak Baskı, Torbalı’da  İç Mekan Bayrak Baskı, Torbalı’ya  İç Mekan Bayrak Baskı,  Alsancak’ta  İç Mekan Bayrak Baskı ,  Egede  İç Mekan Bayrak Baskı ,  İzmirde  İç Mekan Bayrak Baskı ,  Karşıyaka’da  İç Mekan Bayrak Baskı ,  Konak’ta  İç Mekan Bayrak Baskı ,  Manisa’da  İç Mekan Bayrak Baskı ,  Renkli  İç Mekan Bayrak Baskı

 

Köymenler Bornova’da   İç Mekan Bayrak Baskı telefon: 0232 374 0 724

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons | Funny Sport Videos.