Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye

Dijital Baskı Makinesi

Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş ... Devamı »

Alikobant - 0232 374 0 724

Alikobant denilen malzeme, aslında bir malzeme değil markadır... Devamı »

Totem türü tabelalar

Bu tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, Devamı »

 

Bornova Cam Filmi (one way vision )

Köymenler Bornova’da Cam Filmi (one way vision ) nerede yapılır?: telefon: 0232 374 0 724

Cam Filmleri yasal mı?

Cam filmi denince dış mekan akla gelmektedir. Buda şu demektir mutlaka baskı yaptıracağınız dijital çözümcü dış mekana uygun boya kullanmalıdır. Buda tam solvent demektir. amacımız kimseye çamur atmak değil doğru bildiklerimizi paylaşmaltır. eger işte ömür istiyorsanız çözüm tam solvent baskıdır. eko kelimesi inceltilmiş demektir incelen bir malzeme özelliğiazalmış demektir. O yüzden mutlaka tam solvent en dayanıklısı özellikle bina giydirmelerde ve folyo,wanvey vısıonda çok önemli…

Cam filmlerini binalarda kullanmada herhangi bir engel yoktur. Araçlarda ise cam filmi ile ilgili ülkemizde maalesef bir yasa bulunmamaktadır. Ülkemizde aksesuar kullanımı ile ilgili hiç bir yasa yoktur. Araca sonradan takacağınız her malzeme (jant, spoiler, ototeyp etc..) yasal değildir. Tüm dünyada cam filmleri kullanımı araçlarda yasalarla belli standartlara baglanmıstır. Cam filmi kullanımı sadece binalarda değil – sağladığı üstün yakıt tasarrufu, emniyet, UV engeli ve daha bir cok nedenden – araçlarda da kullanımı avrupa ve amerikada yetkililerce tavsiye edilmektedir. Ülkemizde son olarak yaptığımız bazı görüşmeler sonucu TÜV muayene istasyonlarında hafif kusurlu olarak geçirilmesi kabul edilmiştir. Daha net çözümler için su anda ancak ne zaman çıkacağı belli olmayan yasaları beklemekteyiz.

Cam Filmleri hırsızları durdurabilir mi?

Cam Filmleri hırsızlık riskine karşı da ciddi güvenlik sağlar. Film camın güvenlik seviyesini arttırarak taşlı sopalı saldırılar anında camın kırılmasını güçleştirir ve dağılmasını engeller. Film camı bir arada tutar. Hırsız bir karar vermek zorundadır. Ya cama saldırıya devam edecek yada terk edecektir. Süre oldukça kısadır ve çoğunlukla başaramayınca terk eder. Ayrıca bu sırada aşırı derecede gürültü çıkarmıştır ve eğer varsa alarm da çoktan devreye girmiştir.

One Way Vision (Delikli Folyo) Cephe Giydirmede Kullanılması Gereken Malzeme

One Way Vision (Delikli Folyo) de kullanmanız gereken ürün Noname olmamalıdır. Original One Way Vision (Delikli Folyo) Kullanmazsanız ( Markalı ) cama yapıştıktan sonra kenarlarından kalkma yapacaktır. Eğer aldığınız Fiyat teklifinde Garanti kapsamı yok ise başınız ağrıyacaktır.
One Way Vision (Delikli Folyo)un iyi bir ürün olup olmadığını anlamanız için yapışkan kısmına bakmanız yeterli olacaktır. Ekinizle yapışkanlı kısmı ovaladığınızda yapışkan çıkıyorsa  One Way Vision (Delikli Folyo) kullanılacak bir ürün değildir.
One Way Vision (Delikli Folyo) Cephe Giydirme işleminde hangi makineler Kullanılmalıdır.?

One Way Vision (Delikli Folyo) işleminin önemli konularından bir tanesi de baskıda kullanılacak makine. Müşterilerin bu noktada, dikkat etmesi gereken nokta Digital Baskı makinesinin baskı kalitesidir. One Way Vision (Delikli Folyo) işlemini yapacak olan firmaya sormaları gereken anahtar soru “One Way Vision (Delikli Folyo) için kullandığınız makine kaç dpi’ dır.” Türkiye piyasasında 2008 yılı Haziran ayı itibariyle genelde 600dpi lık makineler kullanılmaktadır. Birka Reklam ise müşterisine en iyi Reklam Hizmetini sunabilmek için 1440dpi lık makine kullanmaktadır. One Way Vision (Delikli Folyo) Cephe Giydirme İşleminde Kullanılan MürekkeplerÇok önemlidir.?

One Way Vision (Delikli Folyo) işleminde kullanacağınız mürekkebin Solvent Bazlı mürekkep olması gerekmektedir. Solvent bazlı mürekkep UV ışınlarına karşı korumalı olduğundan, mürekkeplerde solma olmayacaktır. Cephe üzerinde kullandığınız reklamlarınızda uzun ömürlü olacaktır.
One Way Vision (Delikli Folyo) Cephe Giydirmede Kullanılacak Silikon

One Way Vision (Delikli Folyo) Cephe Giydirme işleminiz bittikten sonra One Way Vision (Delikli Folyo)un birleşme yerleri veya kenar kısımları olacaktır, bu yerlerde Clear Silikon kullanmalısınız. Bu silikon One Way Vision (Delikli Folyo)un kenarlarından kalkmamasına yardımcı olacaktır.One Way Vision

Öncelikle One way vision, delikli folyo yada folyoyu yapıştıracağımız yüzeyin düzgün bir şekilde temizlenmesine özen göstermeliyiz. Hava yağışlı olduğunda yada çok soğuk olduğunda dış mekanlardaki cephe giydirme, bina giydirme işlemleri yapılmamalıdır. Hava çok soğuk olduğunda cam üzerinde nemlenme meydana gelecektir, buda One way vision  delikli folyonun düzgün bir şekilde yapışmamasına sebep olacaktır.

Reklam kaplaması yapılacak olan bazı cepheler alüminyum derzlerle bölünmüştür bu alüminyumlara camlar bağlandığında, kenarlarından hava ve su geçmemesi için silikon sürülür.Bu silikonlar düzgün sürülmediğinde cam üzerine taşma yapar ve One way vision  delikli folyo kaplamasını yapmadan önce bu silikonları maket bıçağımızla temizlememiz gerekir,aksi halde silikonun üzerine uyguladığınız One way vision  delikli folyo düzgün yapışmayacaktır.

Montajı yaparken One way vision  delikli folyo malzemeyi rulo yapmalı ve baskının üstte kalmasına dikkat etmemiz gerekir. Montaj esnasında malzeme açık olursa yırtılma riski olacaktır. Tüm One way vision  delikli folyoları sıralı bir şekilde iş yerinde ayarlanıp çıkılmasında büyük fayda olacaktır.One way vision delikli folyo üzerine koruyucu anlamında laminasyon atılamayacağından dolayı montajda keçe ragle kullanmalısınız. Keçe ragle baskıyı çizmeyecektir. Eğer taraf olarak adlandırılan sıvama, aplikasyon aletini kullanırsanız muhakkak sıkıntı yaşarsınız. Eğer tarak için özel hazırlanmış olan kılıflardan kullanırsanız çıkabilecek sorunları azaltabilirsiniz. ancak o kılıflar çok kısa bir süre dayanabilmekte ve parçalanmaktadır. Montaj işleminizi bitirdikten sonra komple yapılan uygulamanın üzerinden fön ile geçmeniz işin dayanıklılığını arttıracaktır. Yazın çok sıcak havalarda bu uygulamayı yaparsanız fön kullanmanıza gerek yoktur.
Cephe Giydirme , Cephe Reklam , Cephe Kaplama , One Way Vision    Cephe Giydirme , Cephe Reklam , Cephe Kaplama , One Way Vision
Cephe Giydirme ,  Cephe Kaplama , One Way Vision     Cephe Giydirme , Cephe Reklam , Cephe Kaplama , One Way Vision

Bornova’da   Cam Filmi (one way vision ), Bornovalı   Cam Filmi (one way vision ), Bornovalıya   Cam Filmi (one way vision ),   Cam Filmi (one way vision ),  Bornova İzmir   Cam Filmi (one way vision ),İzmir’de   Cam Filmi (one way vision ),   Cam Filmi (one way vision )  İzmir, İzmirli   Cam Filmi (one way vision ),  İzmire   Cam Filmi (one way vision ) ,Konak   Cam Filmi (one way vision ),  , Konak’ta   Cam Filmi (one way vision ),  Konaklı   Cam Filmi (one way vision ),Turgutlu   Cam Filmi (one way vision ), Çağdaş   Cam Filmi (one way vision ) , Karşıyaka   Cam Filmi (one way vision ), Karşıyaka’da   Cam Filmi (one way vision )’cı, Karşıyakalı   Cam Filmi (one way vision )  , Manisada   Cam Filmi (one way vision ),  Manisalı   Cam Filmi (one way vision ), Manisada   Cam Filmi (one way vision ), Ucuz   Cam Filmi (one way vision )  , Acil   Cam Filmi (one way vision ), Alsancakta   Cam Filmi (one way vision ), Alsancak’lı   Cam Filmi (one way vision ), Egede   Cam Filmi (one way vision ),  Alsancağa   Cam Filmi (one way vision ),Çiğli   Cam Filmi (one way vision )  , Çiğliye   Cam Filmi (one way vision ), Çiğli’de   Cam Filmi (one way vision ),  Görsel   Cam Filmi (one way vision ), Menemen   Cam Filmi (one way vision ), Menemen’de   Cam Filmi (one way vision ), Menemenli   Cam Filmi (one way vision ),Aliağa   Cam Filmi (one way vision ), Aliağa’da   Cam Filmi (one way vision ),  Aliağalı   Cam Filmi (one way vision ),Seferihisar   Cam Filmi (one way vision ),  Seferhisarlı   Cam Filmi (one way vision ), Seferhisarda   Cam Filmi (one way vision ),Buca   Cam Filmi (one way vision ), Buca’da   Cam Filmi (one way vision )  , Bucalı   Cam Filmi (one way vision ), Pınarbaşı   Cam Filmi (one way vision ),  Pınarbaşı’nda   Cam Filmi (one way vision ), Pınarbaşılı   Cam Filmi (one way vision ),Manisa   Cam Filmi (one way vision ),  Manisa’da   Cam Filmi (one way vision ),  Manisalı   Cam Filmi (one way vision ),Kordon   Cam Filmi (one way vision ), Kordon’da   Cam Filmi (one way vision ), Kordon’da   Cam Filmi (one way vision ),Torbalı   Cam Filmi (one way vision ), Torbalı’da   Cam Filmi (one way vision ), Torbalı’ya   Cam Filmi (one way vision ),  Alsancak’ta   Cam Filmi (one way vision )  Tabela,  Egede   Cam Filmi (one way vision )  ,  İzmirde   Cam Filmi (one way vision )  ,  Karşıyaka’da   Cam Filmi (one way vision )  ,  Konak’ta   Cam Filmi (one way vision )  ,  Manisa’da   Cam Filmi (one way vision )  ,  Renkli   Cam Filmi (one way vision )

Köymenler Bornova Cam Filmi (one way vision ) telefon: 0232 374 0 724

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons | Funny Sport Videos.